Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 4 b » 5 SP » 6 bSP » 6 cSP » 7 aSP » 7 bSP » 8 aSP » 8 bSP

Plany nauczycieli

» Adamiec-Kurcok K. » Bartniczek I. » Bober K. » Buchalik M. » Cyroń I. » Dubec A. » Falkiewicz K. » Gierlich K. » Gorzawska A. » Gorzawski Marcin » Gorzawski Mariusz » Honysz-Dobrowolska A. » Inglot E. » Janas K. » Janiszewska . » Kondrot J. » Kordanowska-Pisarek A. » Krzystała J. » Krzyżowska A. » ks. Wala C. » Lipp-Zgryźniak I. » Ożga A. » Rakojc L. » Rybka Z. » Salamon E. » s.Wirginia Soremska M. » Szczepanek R. » Wencel J. » Wesołek D. » Winkler J. » Wistuba W. » Wyleżoł B. » Wyleżoł-Mołdrzyk M. » Zgoll-Rybka A.

Plany różnych dzienników

» Dziennik lekcyjny klasa Ia » Dziennik lekcyjny klasa Ib » Dziennik lekcyjny klasa II a » Dziennik lekcyjny klasy II b » dziennik lekcyjny klasy III a » Dziennik lekcyjny klasy III b » Dziennik lekcyjny klasy III c

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
4 a - Wyleżoł B. (10)
plastyka
4 a - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (10)
matematyka
4 a - Wistuba W. (10)
wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
muzyka
4 a - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (10)
język polski
4 a - Wyleżoł B. (10)
język angielski
4 a - Adamiec-Kurcok K. (10)
wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 technika
4 a - Wesołek D. (10)
język polski
4 a - Wyleżoł B. (10)
religia
4 a religia - s.Wirginia Soremska M. (10)
religia
4 a religia - s.Wirginia Soremska M. (10)
informatyka
4 a - Wesołek D. (6)
4 10:45-11:30 przyroda
4 a - Lipp-Zgryźniak I. (10)
matematyka
4 a - Wistuba W. (10)
język angielski
4 a - Adamiec-Kurcok K. (10)
przyroda
4 a - Lipp-Zgryźniak I. (10)
zajęcia z wychowawcą
4 a - Wistuba W. (10)
5 11:45-12:30 matematyka
4 a - Wistuba W. (10)
wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
4 a - Wyleżoł B. (10)
historia
4 a - Kordanowska-Pisarek A. (10)
6 12:45-13:30 język angielski
4 a - Adamiec-Kurcok K. (10)
matematyka
4 a - Wistuba W. (10)
język polski
4 a - Wyleżoł B. (10)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
4 b religia - ks. Wala C. (11)
wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
4 b - Wyleżoł B. (11)
zajęcia z wychowawcą
4 b - Kondrot J. (11)
język polski
4 b - Wyleżoł B. (11)
wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 historia
4 b - Kordanowska-Pisarek A. (11)
technika
4 b - Wesołek D. (11)
plastyka
4 b - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (11)
język angielski
4 b j. ang. gr II - Adamiec-Kurcok K. (25)
język angielski
4 b j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (11)
muzyka
4 b - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (11)
4 10:45-11:30 język angielski
4 b j. ang. gr II - Adamiec-Kurcok K. (11)
język angielski
4 b j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (25)
przyroda
4 b - Lipp-Zgryźniak I. (11)
przyroda
4 b - Lipp-Zgryźniak I. (11)
język angielski
4 b j. ang. gr II - Adamiec-Kurcok K. (25)
język angielski
4 b j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (11)
matematyka
4 b - Gorzawski Marcin (11)
5 11:45-12:30 język polski
4 b - Wyleżoł B. (11)
wychowanie fizyczne
4 ab ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
4 b - Wyleżoł B. (11)
religia
4 b religia - ks. Wala C. (11)
matematyka
4 b - Gorzawski Marcin (11)
6 12:45-13:30 język polski
4 b - Wyleżoł B. (11)
matematyka
4 b - Gorzawski Marcin (11)
informatyka
4 b informatyka gr.II - Wesołek D. (6)
7 13:40-14:25 informatyka
4 b informatyka gr.I - Wesołek D. (6)
matematyka
4 b - Gorzawski Marcin (11)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 5 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 muzyka
5 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (13)
2 08:55-09:40 religia
5 religia - s.Wirginia Soremska M. (13)
matematyka
5 SP - Wistuba W. (13)
matematyka
5 SP - Wistuba W. (13)
informatyka
5 SP - Wesołek D. (6)
3 09:50-10:35 język polski
5 SP - Wyleżoł B. (13)
matematyka
5 SP - Wistuba W. (13)
biologia
5 SP - Lipp-Zgryźniak I. (13)
język angielski
5 SP - Krzystała J. (13)
wychowanie do życia w rodzinie
5 SP - Lipp-Zgryźniak I. (13)
4 10:45-11:30 matematyka
5 SP - Wistuba W. (13)
religia
5 religia - s.Wirginia Soremska M. (13)
język polski
5 SP - Wyleżoł B. (13)
język angielski
5 SP - Krzystała J. (13)
język polski
5 SP - Wyleżoł B. (13)
5 11:45-12:30 historia
5 SP - Kordanowska-Pisarek A. (13)
język polski
5 SP - Wyleżoł B. (13)
wychowanie fizyczne
5 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
5 SP - Wyleżoł B. (13)
6 12:45-13:30 plastyka
5 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (13)
technika
5 SP - Wesołek D. (13)
wychowanie fizyczne
5 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
historia
5 SP - Kordanowska-Pisarek A. (13)
7 13:40-14:25 język angielski
5 SP - Krzystała J. (13)
geografia
5 SP - Rybka Z. (13)
zajęcia z wychowawcą
5 SP - Wyleżoł B. (13)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 6 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia
6 bSP - Rybka Z. (16)
informatyka
6 b informatyka gr. I - Wesołek D. (6)
2 08:55-09:40 informatyka
6 b informatyka gr. II - Wesołek D. (6)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (16)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (16)
3 09:50-10:35 religia
6 b religia - s.Wirginia Soremska M. (16)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (16)
język angielski
6 b j.ang. gr. I - Krzystała J. (25)
język angielski
6 b j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (16)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
6 bSP - Krzystała J. (16)
muzyka
6 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
wychowanie fizyczne
6 b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
technika
6 bSP - Wesołek D. (16)
5 11:45-12:30 plastyka
6 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
religia
6 b religia - s.Wirginia Soremska M. (16)
historia
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (16)
język angielski
6 b j.ang. gr. I - Krzystała J. (16)
język angielski
6 b j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (25)
biologia
6 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (16)
6 12:45-13:30 historia
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (16)
wychowanie fizyczne
6 b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (16)
język angielski
6 b j.ang. gr. I - Krzystała J. (16)
język angielski
6 b j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (25)
matematyka
6 bSP - Gorzawski Marcin (16)
7 13:40-14:25 matematyka
6 bSP - Gorzawski Marcin (16)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (16)
matematyka
6 bSP - Gorzawski Marcin (16)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
6 b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 bSP - Gorzawski Marcin (16)
9 15:30-16:15

Klasa 6 cSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 informatyka
6 c informatyka gr I - Wesołek D. (6)
2 08:55-09:40 język polski
6 cSP - Salamon E. (12)
plastyka
6 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (12)
geografia
6 cSP - Rybka Z. (12)
matematyka
6 cSP - Wistuba W. (12)
3 09:50-10:35 język polski
6 cSP - Salamon E. (12)
język angielski
6 c j.ang gr. I - Krzystała J. (12)
język angielski
6 c j.ang gr. II - Adamiec-Kurcok K. (25)
język polski
6 cSP - Salamon E. (12)
zajęcia z wychowawcą
6 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
6 cSP - Salamon E. (12)
4 10:45-11:30 historia
6 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
język polski
6 cSP - Salamon E. (12)
religia
6 c religia - s.Wirginia Soremska M. (12)
muzyka
6 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (12)
religia
6 c religia - s.Wirginia Soremska M. (12)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
6 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
technika
6 cSP - Wesołek D. (12)
biologia
6 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
wychowanie fizyczne
6 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
informatyka
6 c informatyka gr II - Wesołek D. (6)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
6 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 cSP - Wistuba W. (12)
język angielski
6 c j.ang gr. I - Krzystała J. (25)
język angielski
6 c j.ang gr. II - Adamiec-Kurcok K. (12)
wychowanie fizyczne
6 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 język angielski
6 c j.ang gr. I - Krzystała J. (12)
język angielski
6 c j.ang gr. II - Adamiec-Kurcok K. (25)
historia
6 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
matematyka
6 cSP - Wistuba W. (12)
matematyka
6 cSP - Wistuba W. (12)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 7 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
7 aSP - Wencel J. (17)
historia
7 aSP - Kordanowska-Pisarek A. (17)
matematyka
7 aSP - Wencel J. (17)
język angielski
7 a j.ang gr. I - Zgoll-Rybka A. (17)
matematyka
7 aSP - Wencel J. (17)
2 08:55-09:40 język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (17)
język angielski
7 a j.ang. gr. II - Krzystała J. (25)
język niemiecki
7 a j.niem. gr I - Honysz-Dobrowolska A. (17)
zajęcia z wychowawcą
7 aSP - Wencel J. (17)
język angielski
7 a j.ang gr. I - Zgoll-Rybka A. (17)
język angielski
7 a j.ang. gr. II - Krzystała J. (17)
język angielski
7 a j.ang gr. I - Zgoll-Rybka A. (17)
język angielski
7 a j.ang. gr. II - Krzystała J. (25)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
7 aSP - Wencel J. (17)
wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (17)
język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (17)
4 10:45-11:30 muzyka
7 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (17)
język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (17)
religia
7 a SP religia - ks. Wala C. (17)
chemia
7 aSP - Wistuba W. (17)
historia
7 aSP - Kordanowska-Pisarek A. (17)
5 11:45-12:30 fizyka
7 aSP - Szczepanek R. (17)
chemia
7 aSP - Wistuba W. (17)
plastyka
7 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (17)
biologia
7 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (17)
wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 biologia
7 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (17)
religia
7 a SP religia - ks. Wala C. (17)
język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (17)
geografia
7 aSP - Rybka Z. (17)
język niemiecki
7 a j.niem. gr I - Honysz-Dobrowolska A. (17)
język niemiecki
7 a j.niem. gr II - Ożga A. (25)
7 13:40-14:25 wychowanie do życia w rodzinie
7 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (17)
wychowanie fizyczne
7 a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
geografia
7 aSP - Rybka Z. (17)
informatyka
7 a inform. gr. I - Wesołek D. (6)
język niemiecki
7 a j.niem. gr II - Ożga A. (25)
8 14:35-15:20 informatyka
7 a inform. gr II - Wesołek D. (6)
fizyka
7 aSP - Szczepanek R. (17)
9 15:30-16:15

Klasa 7 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
7 b j.ang. gr I - Zgoll-Rybka A. (14)
język angielski
7 b j.ang. gr. II - Krzystała J. (25)
język niemiecki
7 b j. niem. gr I - Honysz-Dobrowolska A. (14)
wychowanie fizyczne
7 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
historia
7 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
język polski
7 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
2 08:55-09:40 język polski
7 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
historia
7 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
wychowanie fizyczne
7 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie do życia w rodzinie
7 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (14)
muzyka
7 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (14)
3 09:50-10:35 matematyka
7 bSP - Wistuba W. (14)
język polski
7 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
chemia
7 bSP - Wistuba W. (14)
geografia
7 bSP - Rybka Z. (14)
wychowanie fizyczne
7 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
7 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
7 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
język polski
7 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
geografia
7 bSP - Rybka Z. (14)
język angielski
7 b j.ang. gr I - Zgoll-Rybka A. (25)
język angielski
7 b j.ang. gr. II - Krzystała J. (14)
5 11:45-12:30 biologia
7 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (14)
biologia
7 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (14)
matematyka
7 bSP - Wistuba W. (14)
plastyka
7 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (14)
matematyka
7 bSP - Wistuba W. (14)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
7 bSP - Dubec A. (14)
religia
7 b SP religia - s.Wirginia Soremska M. (14)
fizyka
7 bSP - Szczepanek R. (14)
religia
7 b SP religia - s.Wirginia Soremska M. (14)
chemia
7 bSP - Wistuba W. (14)
7 13:40-14:25 fizyka
7 bSP - Szczepanek R. (14)
matematyka
7 bSP - Wistuba W. (14)
język niemiecki
7 b j. niem. gr II - Ożga A. (25)
język angielski
7 b j.ang. gr I - Zgoll-Rybka A. (14)
język angielski
7 b j.ang. gr. II - Krzystała J. (25)
język niemiecki
7 b j. niem. gr I - Honysz-Dobrowolska A. (25)
8 14:35-15:20 informatyka
7 b inform. gr II - Wesołek D. (6)
język niemiecki
7 b j. niem. gr II - Ożga A. (25)
informatyka
7 b inform. gr I - Wesołek D. (6)
9 15:30-16:15

Klasa 8 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
8 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
matematyka
8 aSP - Gorzawski Marcin (8)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
8 aSP - Krzyżowska A. (8)
religia
8 aSP religia - ks. Wala C. (8)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (8)
3 09:50-10:35 biologia
8 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (8)
wiedza o społeczeństwie
8 aSP - Rakojc L. (8)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (8)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
historia
8 aSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
4 10:45-11:30 język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (8)
wiedza o społeczeństwie
8 aSP - Rakojc L. (8)
chemia
8 aSP - Wistuba W. (8)
matematyka
8 aSP - Gorzawski Marcin (8)
język niemiecki
8 aSP - Honysz-Dobrowolska A. (8)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
historia
8 aSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
geografia
8 aSP - Rybka Z. (8)
język niemiecki
8 aSP - Honysz-Dobrowolska A. (8)
6 12:45-13:30 fizyka
8 aSP - Szczepanek R. (8)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (8)
wychowanie do życia w rodzinie
8 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (8)
religia
8 aSP religia - ks. Wala C. (8)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (8)
zajęcia z wychowawcą
8 aSP - Wesołek D. (8)
fizyka
8 aSP - Szczepanek R. (8)
chemia
8 aSP - Wistuba W. (8)
8 14:35-15:20 matematyka
8 aSP - Gorzawski Marcin (8)
informatyka
8 aSP - Wesołek D. (6)
9 15:30-16:15 matematyka
8 aSP - Gorzawski Marcin (8)

Klasa 8 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
8 bSP - Janiszewska . (15)
język polski
8 bSP - Janiszewska . (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
język polski
8 bSP - Janiszewska . (15)
2 08:55-09:40 matematyka
8 bSP - Wencel J. (15)
język polski
8 bSP - Janiszewska . (15)
język polski
8 bSP - Janiszewska . (15)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
8 bSP - Wencel J. (15)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
8 bSP - Krzyżowska A. (15)
religia
8 bSP religia - ks. Wala C. (15)
historia
8 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (15)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
chemia
8 bSP - Wistuba W. (15)
4 10:45-11:30 fizyka
8 bSP - Szczepanek R. (15)
matematyka
8 bSP - Wencel J. (15)
matematyka
8 bSP - Wencel J. (15)
historia
8 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (15)
biologia
8 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (15)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
wiedza o społeczeństwie
8 bSP - Rakojc L. (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
chemia
8 bSP - Wistuba W. (15)
język niemiecki
8 bSP - Ożga A. (15)
6 12:45-13:30 informatyka
8 bSP - Wesołek D. (6)
wiedza o społeczeństwie
8 bSP - Rakojc L. (15)
język niemiecki
8 bSP - Ożga A. (15)
biologia
8 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (15)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
fizyka
8 bSP - Szczepanek R. (15)
religia
8 bSP religia - ks. Wala C. (15)
8 14:35-15:20 zajęcia z wychowawcą
8 bSP - Szczepanek R. (15)
geografia
8 bSP - Rybka Z. (15)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Adamiec-Kurcok Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
8 abSP j.ang. gr.I (8)
2 08:55-09:40 język angielski
4 a (10)
3 09:50-10:35 język angielski
6 c j.ang gr. II (25)
język angielski
4 b j. ang. gr II (25)
język angielski
6 b j.ang. gr. II (16)
4 10:45-11:30 język angielski
4 b j. ang. gr II (11)
język angielski
4 a (10)
język angielski
4 b j. ang. gr II (25)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr.I (8)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.I (8)
język angielski
6 b j.ang. gr. II (25)
6 12:45-13:30 język angielski
4 a (10)
język angielski
6 c j.ang gr. II (12)
język angielski
6 b j.ang. gr. II (25)
7 13:40-14:25 język angielski
6 c j.ang gr. II (25)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Bartniczek Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Bober Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Buchalik Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Cyroń Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Dubec Alina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 ab dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab dz (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
7 a wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 bSP (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
7 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf dz. (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
4 ab dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
7 bSP (14)
wychowanie fizyczne
6 b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf dz (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
6 b wf dz. (sala gimnastyczna)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Falkiewicz Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Gierlich Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Gorzawska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Gorzawski Marcin - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
8 aSP (8)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 matematyka
8 aSP (8)
matematyka
4 b (11)
5 11:45-12:30 matematyka
4 b (11)
6 12:45-13:30 matematyka
4 b (11)
matematyka
6 bSP (16)
7 13:40-14:25 matematyka
6 bSP (16)
matematyka
4 b (11)
matematyka
6 bSP (16)
8 14:35-15:20 matematyka
8 aSP (8)
matematyka
6 bSP (16)
9 15:30-16:15 matematyka
8 aSP (8)

Nauczyciel Gorzawski Mariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Honysz-Dobrowolska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
7 b j. niem. gr I (14)
2 08:55-09:40 język niemiecki
7 a j.niem. gr I (17)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 język niemiecki
8 aSP (8)
5 11:45-12:30 język niemiecki
8 aSP (8)
6 12:45-13:30 język niemiecki
7 a j.niem. gr I (17)
7 13:40-14:25 język niemiecki
7 b j. niem. gr I (25)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Inglot Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Janas Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Janiszewska Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
8 bSP (15)
język polski
8 bSP (15)
język polski
8 bSP (15)
2 08:55-09:40 język polski
8 bSP (15)
język polski
8 bSP (15)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kondrot Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 ab ch (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 ab ch (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
4 b (11)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab ch (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
7 a wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
6 b wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf ch. (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
6 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 ab ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf ch (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
6 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 b wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 a wf ch (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
6 b wf ch. (sala gimnastyczna)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Kordanowska-Pisarek Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia
7 aSP (17)
historia
7 bSP (14)
język polski
7 bSP (14)
2 08:55-09:40 język polski
7 bSP (14)
historia
7 bSP (14)
język polski
6 bSP (16)
język polski
6 bSP (16)
3 09:50-10:35 historia
4 b (11)
język polski
7 bSP (14)
historia
8 bSP (15)
język polski
6 bSP (16)
historia
8 aSP (8)
4 10:45-11:30 historia
6 cSP (12)
język polski
7 bSP (14)
język polski
7 bSP (14)
historia
8 bSP (15)
historia
7 aSP (17)
5 11:45-12:30 historia
5 SP (13)
historia
8 aSP (8)
historia
6 bSP (16)
historia
4 a (10)
6 12:45-13:30 historia
6 bSP (16)
język polski
6 bSP (16)
historia
5 SP (13)
7 13:40-14:25 historia
6 cSP (12)
język polski
6 bSP (16)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Krzystała Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
7 b j.ang. gr. II (25)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II (15)
2 08:55-09:40 język angielski
7 a j.ang. gr. II (25)
język angielski
7 a j.ang. gr. II (17)
język angielski
7 a j.ang. gr. II (25)
3 09:50-10:35 język angielski
6 c j.ang gr. I (12)
język angielski
5 SP (13)
język angielski
6 b j.ang. gr. I (25)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
6 bSP (16)
język angielski
5 SP (13)
język angielski
7 b j.ang. gr. II (14)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr.II (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr.II (15)
język angielski
6 b j.ang. gr. I (16)
6 12:45-13:30 język angielski
6 c j.ang gr. I (25)
język angielski
6 b j.ang. gr. I (16)
7 13:40-14:25 język angielski
6 c j.ang gr. I (12)
język angielski
5 SP (13)
język angielski
7 b j.ang. gr. II (25)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Krzyżowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
8 aSP (8)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
8 bSP (15)
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel ks. Wala Cezariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
4 b religia (11)
2 08:55-09:40 religia
8 aSP religia (8)
3 09:50-10:35 religia
8 bSP religia (15)
4 10:45-11:30 religia
7 a SP religia (17)
5 11:45-12:30 religia
4 b religia (11)
6 12:45-13:30 religia
7 a SP religia (17)
religia
8 aSP religia (8)
7 13:40-14:25 religia
8 bSP religia (15)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Lipp-Zgryźniak Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 wychowanie do życia w rodzinie
7 bSP (14)
3 09:50-10:35 biologia
8 aSP (8)
biologia
5 SP (13)
zajęcia z wychowawcą
6 cSP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
5 SP (13)
4 10:45-11:30 przyroda
4 a (10)
przyroda
4 b (11)
przyroda
4 b (11)
przyroda
4 a (10)
biologia
8 bSP (15)
5 11:45-12:30 biologia
7 bSP (14)
biologia
7 bSP (14)
biologia
6 cSP (12)
biologia
7 aSP (17)
biologia
6 bSP (16)
6 12:45-13:30 biologia
7 aSP (17)
wychowanie do życia w rodzinie
8 aSP (8)
biologia
8 bSP (15)
7 13:40-14:25 wychowanie do życia w rodzinie
7 aSP (17)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Ożga Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30 język niemiecki
8 bSP (15)
6 12:45-13:30 język niemiecki
8 bSP (15)
język niemiecki
7 a j.niem. gr II (25)
7 13:40-14:25 język niemiecki
7 b j. niem. gr II (25)
język niemiecki
7 a j.niem. gr II (25)
8 14:35-15:20 język niemiecki
7 b j. niem. gr II (25)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Rakojc Leszek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 wiedza o społeczeństwie
8 aSP (8)
4 10:45-11:30 wiedza o społeczeństwie
8 aSP (8)
5 11:45-12:30 wiedza o społeczeństwie
8 bSP (15)
6 12:45-13:30 wiedza o społeczeństwie
8 bSP (15)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Rybka Zbigniew - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia
6 bSP (16)
2 08:55-09:40 geografia
6 cSP (12)
3 09:50-10:35 geografia
7 bSP (14)
4 10:45-11:30 geografia
7 bSP (14)
5 11:45-12:30 geografia
8 aSP (8)
6 12:45-13:30 geografia
7 aSP (17)
7 13:40-14:25 geografia
7 aSP (17)
geografia
5 SP (13)
8 14:35-15:20 geografia
8 bSP (15)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Salamon Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język polski
6 cSP (12)
3 09:50-10:35 język polski
6 cSP (12)
język polski
6 cSP (12)
język polski
6 cSP (12)
4 10:45-11:30 język polski
6 cSP (12)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel s.Wirginia Soremska Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 religia
5 religia (13)
3 09:50-10:35 religia
6 b religia (16)
religia
4 a religia (10)
religia
4 a religia (10)
4 10:45-11:30 religia
5 religia (13)
religia
6 c religia (12)
religia
6 c religia (12)
5 11:45-12:30 religia
6 b religia (16)
6 12:45-13:30 religia
7 b SP religia (14)
religia
7 b SP religia (14)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Szczepanek Rafał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 fizyka
8 bSP (15)
5 11:45-12:30 fizyka
7 aSP (17)
6 12:45-13:30 fizyka
8 aSP (8)
fizyka
7 bSP (14)
7 13:40-14:25 fizyka
7 bSP (14)
fizyka
8 bSP (15)
fizyka
8 aSP (8)
8 14:35-15:20 zajęcia z wychowawcą
8 bSP (15)
fizyka
7 aSP (17)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Wencel Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
7 aSP (17)
matematyka
7 aSP (17)
matematyka
7 aSP (17)
2 08:55-09:40 matematyka
8 bSP (15)
zajęcia z wychowawcą
7 aSP (17)
matematyka
8 bSP (15)
3 09:50-10:35 matematyka
7 aSP (17)
4 10:45-11:30 matematyka
8 bSP (15)
matematyka
8 bSP (15)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Wesołek Dariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 informatyka
6 c informatyka gr I (6)
informatyka
6 b informatyka gr. I (6)
2 08:55-09:40 informatyka
6 b informatyka gr. II (6)
informatyka
5 SP (6)
3 09:50-10:35 technika
4 a (10)
technika
4 b (11)
informatyka
4 a (6)
4 10:45-11:30 technika
6 bSP (16)
5 11:45-12:30 technika
6 cSP (12)
informatyka
6 c informatyka gr II (6)
6 12:45-13:30 informatyka
8 bSP (6)
technika
5 SP (13)
informatyka
4 b informatyka gr.II (6)
7 13:40-14:25 informatyka
4 b informatyka gr.I (6)
zajęcia z wychowawcą
8 aSP (8)
informatyka
7 a inform. gr. I (6)
8 14:35-15:20 informatyka
7 b inform. gr II (6)
informatyka
7 a inform. gr II (6)
informatyka
8 aSP (6)
informatyka
7 b inform. gr I (6)
9 15:30-16:15

Nauczyciel Winkler Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Wistuba Wiesława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
4 a (10)
2 08:55-09:40 matematyka
5 SP (13)
matematyka
5 SP (13)
matematyka
6 cSP (12)
3 09:50-10:35 matematyka
7 bSP (14)
matematyka
5 SP (13)
chemia
7 bSP (14)
chemia
8 bSP (15)
4 10:45-11:30 matematyka
5 SP (13)
matematyka
4 a (10)
chemia
8 aSP (8)
chemia
7 aSP (17)
zajęcia z wychowawcą
4 a (10)
5 11:45-12:30 matematyka
4 a (10)
chemia
7 aSP (17)
matematyka
7 bSP (14)
chemia
8 bSP (15)
matematyka
7 bSP (14)
6 12:45-13:30 matematyka
6 cSP (12)
matematyka
4 a (10)
chemia
7 bSP (14)
7 13:40-14:25 matematyka
7 bSP (14)
matematyka
6 cSP (12)
matematyka
6 cSP (12)
chemia
8 aSP (8)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Wyleżoł Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
4 a (10)
2 08:55-09:40 język polski
7 aSP (17)
język polski
4 b (11)
język polski
4 a (10)
język polski
4 b (11)
język polski
8 aSP (8)
3 09:50-10:35 język polski
5 SP (13)
język polski
4 a (10)
język polski
8 aSP (8)
język polski
7 aSP (17)
język polski
7 aSP (17)
4 10:45-11:30 język polski
8 aSP (8)
język polski
7 aSP (17)
język polski
5 SP (13)
język polski
5 SP (13)
5 11:45-12:30 język polski
4 b (11)
język polski
5 SP (13)
język polski
4 b (11)
język polski
4 a (10)
język polski
5 SP (13)
6 12:45-13:30 język polski
4 b (11)
język polski
8 aSP (8)
język polski
7 aSP (17)
język polski
4 a (10)
7 13:40-14:25 język polski
8 aSP (8)
zajęcia z wychowawcą
5 SP (13)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Wyleżoł-Mołdrzyk Mirosława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 plastyka
4 a (10)
muzyka
5 SP (13)
2 08:55-09:40 muzyka
4 a (10)
plastyka
6 cSP (12)
muzyka
7 bSP (14)
3 09:50-10:35 plastyka
4 b (11)
muzyka
4 b (11)
4 10:45-11:30 muzyka
7 aSP (17)
muzyka
6 bSP (16)
muzyka
6 cSP (12)
5 11:45-12:30 plastyka
6 bSP (16)
plastyka
7 aSP (17)
plastyka
7 bSP (14)
6 12:45-13:30 plastyka
5 SP (13)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Nauczyciel Zgoll-Rybka Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
7 b j.ang. gr I (14)
język angielski
7 a j.ang gr. I (17)
2 08:55-09:40 język angielski
7 a j.ang gr. I (17)
język angielski
7 a j.ang gr. I (17)
3 09:50-10:35 język angielski
4 b j.ang. gr. I (11)
4 10:45-11:30 język angielski
4 b j.ang. gr. I (25)
język angielski
4 b j.ang. gr. I (11)
język angielski
7 b j.ang. gr I (25)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25 język angielski
7 b j.ang. gr I (14)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa Ia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
12:45-13:30
język angielski
Zgoll-Rybka A. (4)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
edukacja muzyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (4)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
12:45-13:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (4)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
edukacja informatyczna
Wesołek D. (6)
12:45-13:30
edukacja plastyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (4)
08:00-08:45
język angielski
Zgoll-Rybka A. (4)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
religia
s.Wirginia Soremska M. (4)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa Ib - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
religia
s.Wirginia Soremska M. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Wesołek D. (6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
12:45-13:30
edukacja plastyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (9)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (9)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja muzyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (9)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasa II a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
12:45-13:30
język angielski
Krzystała J. (3)
09:50-10:35
religia
s.Wirginia Soremska M. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
język angielski
Krzystała J. (3)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
13:40-14:25
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (3)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy II b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:40-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:40-11:30
język angielski
Krzystała J. (7)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:40-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
11:45-12:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (7)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:40-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
11:45-12:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (7)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:40-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
11:45-12:30
język angielski
Krzystała J. (7)

Dziennik dziennik lekcyjny klasy III a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
religia
ks. Wala C. (5)
11:45-12:30
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (5)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
religia
ks. Wala C. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:55-09:40
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy III b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
09:50-10:35
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (2)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
edukacja informatyczna
Wesołek D. (6)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
religia
ks. Wala C. (2)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
10:45-11:30
edukacja plastyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (2)
09:50-10:35
religia
ks. Wala C. (2)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (2)
11:45-12:30
edukacja muzyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (2)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy III c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:55-09:40
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (1)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:55-09:40
religia
ks. Wala C. (1)
09:50-10:35
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (1)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
10:45-11:30
religia
ks. Wala C. (1)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)