Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 3 aG » 3 bG » 4 aSP » 4 bSP » 4 cSP » 5 aSP » 5 bSP » 5 cSP » 6 aSP » 6 bSP » 7 SP » 8 aSP » 8 bSP

Plany nauczycieli

» Adamiec-Kurcok K. » Bartniczek I. » Bober K. » Buchalik M. » Cymorek A. » Cyroń I. » Dubec A. » Falkiewicz K. » Gajewska E. » Gajewska M. » Gitner M. » Gorzawska A. » Gorzawski Marcin » Gorzawski Mariusz » Grelik D. » Honysz-Dobrowolska A. » Inglot E. » Janas K. » Janiszewska K. » Kondrot J. » Kordanowska-Pisarek A. » Krzystała J. » Krzyżowska A. » Lipp-Zgryźniak I. » Macek M. » Rduch H. » Rybka Z. » Szczepanek R. » Tekień M. » Wencel J. » Wesołek D. » Winkler J. » Wistuba W. » Wyleżoł B. » Wyleżoł-Mołdrzyk M. » Zgoll-Rybka A.

Plany różnych dzienników

» Dziennik nauczania zintegrowanego Ia » Dziennik nauczania zintegrowanego Ib » Dziennik nauczania zintegrowanego Ic » Dziennik nauczania zintegrowanego IIa » Dziennik nauczania zintegrowanego IIb » Dziennik nauczania zintegrowanego III

Klasa 3 aG - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
3 aG - Krzyżowska A. (13)
wiedza o społeczeństwie
3 aG - Gitner M. (14)
religia
3 aG religia - Grelik D. (25)
religia
3 aG religia - Grelik D. (13)
2 08:55-09:40 technika
3 aG - Wesołek D. (25)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.I - Honysz-Dobrowolska A. (7)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.II - Cymorek A. (12)
historia
3 aG - Gitner M. (14)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.I - Honysz-Dobrowolska A. (7)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.II - Cymorek A. (25)
3 09:50-10:35 matematyka
3 aG - Wistuba W. (10)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie do życia w rodzinie
3 aG - Lipp-Zgryźniak I. (12)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
3 aG - Wistuba W. (10)
4 10:45-11:30 język polski
3 aG - Wyleżoł B. (11)
biologia
3 aG - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
3 aG - Wyleżoł B. (11)
geografia
3 aG - Rybka Z. (15)
język angielski
3 abG j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
5 11:45-12:30 fizyka
3 aG - Szczepanek R. (13)
matematyka
3 aG - Wistuba W. (10)
zajęcia artystyczne
3 aG - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
matematyka
3 aG - Wistuba W. (10)
muzyka
3 aG - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
6 12:45-13:30 historia
3 aG - Gitner M. (14)
język polski
3 aG - Wyleżoł B. (11)
język angielski
3 abG j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
matematyka
3 aG - Wistuba W. (10)
język polski
3 aG - Wyleżoł B. (11)
7 13:40-14:25 język angielski
3 abG j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II - Krzystała J. (12)
język polski
3 aG - Wyleżoł B. (11)
chemia
3 aG - Wistuba W. (10)
zajęcia z wychowawcą
3 aG - Wyleżoł B. (11)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)

Klasa 3 bG - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
3 bG - Wistuba W. (10)
język polski
3 bG - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język polski
3 bG - Kordanowska-Pisarek A. (8)
historia
3 bG - Gitner M. (14)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
3 bG - Krzyżowska A. (13)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.I - Honysz-Dobrowolska A. (7)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.II - Cymorek A. (12)
religia
3 bG religia - Grelik D. (25)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.I - Honysz-Dobrowolska A. (7)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.II - Cymorek A. (25)
3 09:50-10:35 technika
3 bG - Wesołek D. (25)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
3 bG - Wistuba W. (10)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
3 bG - Kordanowska-Pisarek A. (8)
4 10:45-11:30 chemia
3 bG - Wistuba W. (10)
matematyka
3 bG - Wistuba W. (10)
chemia
3 bG - Wistuba W. (10)
język polski
3 bG - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język angielski
3 abG j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
5 11:45-12:30 język polski
3 bG - Kordanowska-Pisarek A. (8)
religia
3 bG religia - Grelik D. (13)
fizyka
3 bG - Szczepanek R. (13)
geografia
3 bG - Rybka Z. (15)
matematyka
3 bG - Wistuba W. (10)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
3 bG - Adamiec-Kurcok K. (7)
historia
3 bG - Gitner M. (14)
język angielski
3 abG j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
zajęcia artystyczne
3 bG - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
muzyka
3 bG - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
7 13:40-14:25 język angielski
3 abG j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II - Krzystała J. (12)
wiedza o społeczeństwie
3 bG - Gitner M. (14)
biologia
3 bG - Szczepanek R. (13)
wychowanie do życia w rodzinie
3 bG - Lipp-Zgryźniak I. (12)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)

Klasa 4 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 aSP - Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
język angielski
4 aSP - Krzystała J. (7)
wychowanie fizyczne
4 aSP - Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 aSP - Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 język angielski
4 aSP - Krzystała J. (7)
wychowanie fizyczne
4 aSP - Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
język polski
4 aSP - Gajewska E. (15)
przyroda
4 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
3 09:50-10:35 plastyka
4 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
przyroda
4 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
4 aSP - Gajewska E. (15)
matematyka
4 aSP - Gorzawski Marcin (14)
język angielski
4 aSP - Krzystała J. (16)
4 10:45-11:30 język polski
4 aSP - Gajewska E. (16)
informatyka
4 aSP - Wesołek D. (6)
zajęcia z wychowawcą
4 aSP - Krzystała J. (8)
matematyka
4 aSP - Gorzawski Marcin (14)
muzyka
4 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
5 11:45-12:30 historia
4 aSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
matematyka
4 aSP - Gorzawski Marcin (25)
religia
4 aSP - Grelik D. (25)
matematyka
4 aSP - Gorzawski Marcin (13)
6 12:45-13:30 język polski
4 aSP - Gajewska E. (12)
religia
4 aSP - Grelik D. (25)
język polski
4 aSP - Gajewska E. (8)
7 13:40-14:25 technika
4 aSP - Wesołek D. (6)
8 14:35-15:20

Klasa 4 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 plastyka
4 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język polski
4 bSP - Gajewska E. (15)
wychowanie fizyczne
4 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
4 bSP - Krzystała J. (13)
2 08:55-09:40 język polski
4 bSP - Gajewska E. (17)
matematyka
4 bSP - Rduch H. (10)
wychowanie fizyczne
4 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
4 bSP - Gajewska E. (15)
3 09:50-10:35 historia
4 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
zajęcia z wychowawcą
4 bSP - Rduch H. (17)
muzyka
4 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (7)
matematyka
4 bSP - Rduch H. (17)
język polski
4 bSP - Gajewska E. (15)
4 10:45-11:30 technika
4 bSP - Wesołek D. (25)
religia
4 bSP - Grelik D. (13)
język polski
4 bSP - Gajewska E. (12)
religia
4 bSP - Grelik D. (25)
przyroda
4 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (25)
5 11:45-12:30 język angielski
4 bSP - Krzystała J. (16)
wychowanie fizyczne
4 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
4 bSP - Rduch H. (17)
informatyka
4 bSP - Wesołek D. (6)
matematyka
4 bSP - Rduch H. (17)
6 12:45-13:30 język angielski
4 bSP - Krzystała J. (15)
wychowanie fizyczne
4 bSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 przyroda
4 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
8 14:35-15:20

Klasa 4 cSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
4 cSP - Krzystała J. (7)
matematyka
4 cSP - Rduch H. (17)
2 08:55-09:40 plastyka
4 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
muzyka
4 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język angielski
4 cSP - Krzystała J. (6)
religia
4 cSP - Grelik D. (13)
matematyka
4 cSP - Rduch H. (17)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
język angielski
4 cSP - Krzystała J. (7)
wychowanie fizyczne
4 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
przyroda
4 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
wychowanie fizyczne
4 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 matematyka
4 cSP - Rduch H. (17)
matematyka
4 cSP - Rduch H. (17)
religia
4 cSP - Grelik D. (25)
wychowanie fizyczne
4 cSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
język polski
4 cSP - Gajewska E. (8)
5 11:45-12:30 przyroda
4 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
4 cSP - Gajewska E. (12)
historia
4 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
zajęcia z wychowawcą
4 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
4 cSP - Gajewska E. (8)
6 12:45-13:30 informatyka
4 cSP - Wesołek D. (6)
technika
4 cSP - Wesołek D. (6)
język polski
4 cSP - Gajewska E. (11)
7 13:40-14:25 język polski
4 cSP - Gajewska E. (11)
8 14:35-15:20

Klasa 5 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
5 aSP - Wyleżoł B. (11)
zajęcia z wychowawcą
5 aSP - Wencel J. (17)
matematyka
5 aSP - Wencel J. (17)
2 08:55-09:40 historia
5 aSP - Gitner M. (14)
matematyka
5 aSP - Wencel J. (17)
biologia
5 aSP - Szczepanek R. (13)
język polski
5 aSP - Wyleżoł B. (15)
muzyka
5 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
3 09:50-10:35 matematyka
5 aSP - Wencel J. (17)
religia
5 a SP religia - Grelik D. (13)
wychowanie fizyczne
5 aSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
religia
5 a SP religia - Grelik D. (13)
matematyka
5 aSP - Wencel J. (17)
4 10:45-11:30 język angielski
5 aSP - Zgoll-Rybka A. (15)
historia
5 aSP - Gitner M. (14)
geografia
5 aSP - Rybka Z. (6)
wychowanie fizyczne
5 aSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
5 aSP - Zgoll-Rybka A. (15)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
5 aSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
5 aSP - Wyleżoł B. (11)
język polski
5 aSP - Wyleżoł B. (11)
język angielski
5 aSP - Zgoll-Rybka A. (14)
język polski
5 aSP - Wyleżoł B. (11)
6 12:45-13:30 technika
5 aSP - Wesołek D. (6)
informatyka
5 aSP - Wesołek D. (6)
wychowanie fizyczne
5 aSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 plastyka
5 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
8 14:35-15:20

Klasa 5 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 bSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
język angielski
5 bSP - Krzystała J. (7)
plastyka
5 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
biologia
5 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
5 bSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
muzyka
5 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język angielski
5 bSP - Krzystała J. (13)
3 09:50-10:35 historia
5 bSP - Gitner M. (14)
język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
technika
5 bSP - Wesołek D. (6)
4 10:45-11:30 język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
historia
5 bSP - Gitner M. (14)
matematyka
5 bSP - Rduch H. (17)
matematyka
5 bSP - Rduch H. (17)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
5 bSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
matematyka
5 bSP - Rduch H. (17)
wychowanie fizyczne
5 bSP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
matematyka
5 bSP - Rduch H. (17)
6 12:45-13:30 język angielski
5 bSP - Krzystała J. (16)
religia
5 b SP religia - Grelik D. (13)
geografia
5 bSP - Rybka Z. (12)
religia
5 b SP religia - Grelik D. (25)
7 13:40-14:25 zajęcia z wychowawcą
5 bSP - Gitner M. (14)
informatyka
5 bSP - Wesołek D. (6)
8 14:35-15:20

Klasa 5 cSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia
5 cSP - Rybka Z. (10)
język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
2 08:55-09:40 język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
religia
5 c SP religia - Grelik D. (13)
język angielski
5 cSP - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
5 cSP - Adamiec-Kurcok K. (7)
historia
5 cSP - Gitner M. (14)
3 09:50-10:35 biologia
5 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
religia
5 c SP religia - Grelik D. (25)
muzyka
5 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
wychowanie fizyczne
5 cSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 historia
5 cSP - Gitner M. (14)
zajęcia z wychowawcą
5 cSP - Dubec A. (9)
wychowanie fizyczne
5 cSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
informatyka
5 cSP - Wesołek D. (6)
wychowanie fizyczne
5 cSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 matematyka
5 cSP - Rduch H. (17)
plastyka
5 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
wychowanie fizyczne
5 cSP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język angielski
5 cSP - Adamiec-Kurcok K. (7)
6 12:45-13:30 matematyka
5 cSP - Rduch H. (17)
matematyka
5 cSP - Rduch H. (17)
język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
technika
5 cSP - Wesołek D. (6)
7 13:40-14:25 matematyka
5 cSP - Rduch H. (17)
8 14:35-15:20

Klasa 6 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
wychowanie do życia w rodzinie
6 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
matematyka
6 aSP - Gorzawski Marcin (14)
2 08:55-09:40 przyroda
6 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (15)
przyroda
6 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
zajęcia z wychowawcą
6 aSP - Wesołek D. (6)
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
6 aSP - Gitner M. (14)
plastyka
6 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
matematyka
6 aSP - Gorzawski Marcin (16)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
4 10:45-11:30 religia
6 aSP religia - Macek M. (świetlica G)
religia
6 aSP religia - Macek M. (25)
matematyka
6 aSP - Gorzawski Marcin (16)
muzyka
6 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
historia i społeczeństwo
6 aSP - Gitner M. (14)
5 11:45-12:30 technika
6 aSP - Wesołek D. (6)
informatyka
6 aSP - Wesołek D. (6)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
przyroda
6 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (17)
matematyka
6 aSP - Gorzawski Marcin (17)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
matematyka
6 aSP - Gorzawski Marcin (17)
8 14:35-15:20

Klasa 6 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
6 bSP - Rduch H. (17)
zajęcia z wychowawcą
6 bSP - Szczepanek R. (13)
język polski
6 bSP - Janiszewska . (11)
muzyka
6 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
2 08:55-09:40 język polski
6 bSP - Janiszewska . (11)
język polski
6 bSP - Janiszewska . (11)
język polski
6 bSP - Janiszewska . (11)
język polski
6 bSP - Janiszewska . (11)
przyroda
6 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
3 09:50-10:35 matematyka
6 bSP - Rduch H. (15)
język polski
6 bSP - Janiszewska . (11)
matematyka
6 bSP - Rduch H. (17)
religia
6 bSP religia - Macek M. (15)
matematyka
6 bSP - Rduch H. (12)
4 10:45-11:30 przyroda
6 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
plastyka
6 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
matematyka
6 bSP - Rduch H. (17)
przyroda
6 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
technika
6 bSP - Wesołek D. (6)
5 11:45-12:30 historia i społeczeństwo
6 bSP - Gitner M. (14)
religia
6 bSP religia - Macek M. (25)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (15)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
historia i społeczeństwo
6 bSP - Gitner M. (14)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (17)
wychowanie do życia w rodzinie
6 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
informatyka
6 bSP - Wesołek D. (6)
8 14:35-15:20

Klasa 7 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
plastyka
7 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
matematyka
7 SP - Gorzawski Marcin (16)
wychowanie do życia w rodzinie
7 SP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
chemia
7 SP - Wistuba W. (10)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
7 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
historia
7 SP - Gitner M. (14)
matematyka
7 SP - Gorzawski Marcin (16)
matematyka
7 SP - Gorzawski Marcin (14)
język polski
7 SP - Wyleżoł B. (11)
3 09:50-10:35 język polski
7 SP - Wyleżoł B. (11)
język niemiecki
7 SP - Honysz-Dobrowolska A. (25)
język polski
7 SP - Wyleżoł B. (11)
geografia
7 SP - Rybka Z. (7)
język niemiecki
7 SP - Honysz-Dobrowolska A. (7)
4 10:45-11:30 język angielski
7 SP - Adamiec-Kurcok K. (7)
język polski
7 SP - Wyleżoł B. (11)
biologia
7 SP - Szczepanek R. (13)
język polski
7 SP - Wyleżoł B. (11)
matematyka
7 SP - Gorzawski Marcin (12)
5 11:45-12:30 chemia
7 SP - Wistuba W. (10)
wychowanie fizyczne
7 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
geografia
7 SP - Rybka Z. (12)
muzyka
7 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
informatyka
7 SP - Wesołek D. (6)
6 12:45-13:30 religia
7 SP religia - Macek M. (12)
język angielski
7 SP - Adamiec-Kurcok K. (7)
wychowanie fizyczne
7 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
biologia
7 SP - Szczepanek R. (13)
język angielski
7 SP - Adamiec-Kurcok K. (7)
7 13:40-14:25 fizyka
7 SP - Szczepanek R. (13)
religia
7 SP religia - Macek M. (25)
fizyka
7 SP - Szczepanek R. (13)
historia
7 SP - Gitner M. (14)
zajęcia z wychowawcą
7 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
8 14:35-15:20 doradztwo zawodowe
7 SP - Inglot E. (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-02-26, 2019-03-05, 2019-04-09, 2019-05-28, 2019-06-11,

Klasa 8 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
8 aSP - Inglot E. (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-02-27, 2019-03-06, 2019-04-10, 2019-05-29, 2019-06-12,
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
8 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język niemiecki
8 ab SP j.niem gr II - Honysz-Dobrowolska A. (25)
język niemiecki
8 ab SP j. niem. gr I - Cymorek A. (6)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (11)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
8 ab SP j.niem gr II - Honysz-Dobrowolska A. (25)
język niemiecki
8 ab SP j. niem. gr I - Cymorek A. (7)
2 08:55-09:40 język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (15)
informatyka
8 aSP - Wesołek D. (25)
geografia
8 aSP - Rybka Z. (17)
matematyka
8 aSP - Wistuba W. (10)
chemia
8 aSP - Wistuba W. (10)
3 09:50-10:35 religia
8 aSP religia - Macek M. (7)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (15)
wiedza o społeczeństwie
8 aSP - Gitner M. (14)
chemia
8 aSP - Wistuba W. (10)
historia
8 aSP - Gitner M. (14)
4 10:45-11:30 edukacja dla bezpieczeństwa
8 aSP - Krzyżowska A. (6)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (7)
fizyka
8 aSP - Szczepanek R. (13)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (11)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (7)
zajęcia z wychowawcą
8 aSP - Zgoll-Rybka A. (15)
matematyka
8 aSP - Wistuba W. (10)
język polski
8 aSP - Wyleżoł B. (11)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 fizyka
8 aSP - Szczepanek R. (13)
religia
8 aSP religia - Macek M. (25)
biologia
8 aSP - Szczepanek R. (13)
historia
8 aSP - Gitner M. (14)
matematyka
8 aSP - Wistuba W. (10)
7 13:40-14:25 matematyka
8 aSP - Wistuba W. (10)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wiedza o społeczeństwie
8 aSP - Gitner M. (14)
8 14:35-15:20

Klasa 8 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
8 bSP - Inglot E. (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-03-08, 2019-04-12, 2019-05-31, 2019-06-14,
1 08:00-08:45 język polski
8 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język niemiecki
8 ab SP j.niem gr II - Honysz-Dobrowolska A. (25)
język niemiecki
8 ab SP j. niem. gr I - Cymorek A. (6)
historia
8 bSP - Gitner M. (14)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język niemiecki
8 ab SP j.niem gr II - Honysz-Dobrowolska A. (25)
język niemiecki
8 ab SP j. niem. gr I - Cymorek A. (7)
2 08:55-09:40 matematyka
8 bSP - Wistuba W. (10)
język polski
8 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
matematyka
8 bSP - Wistuba W. (10)
język polski
8 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
język polski
8 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
8 bSP - Krzyżowska A. (6)
matematyka
8 bSP - Wistuba W. (10)
geografia
8 bSP - Rybka Z. (13)
informatyka
8 bSP - Wesołek D. (25)
religia
8 bSP religia - Macek M. (13)
4 10:45-11:30 biologia
8 bSP - Szczepanek R. (13)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (7)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (7)
matematyka
8 bSP - Wistuba W. (10)
zajęcia z wychowawcą
8 bSP - Wistuba W. (10)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II - Adamiec-Kurcok K. (7)
historia
8 bSP - Gitner M. (14)
wiedza o społeczeństwie
8 bSP - Gitner M. (14)
fizyka
8 bSP - Szczepanek R. (13)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 chemia
8 bSP - Wistuba W. (10)
chemia
8 bSP - Wistuba W. (10)
język polski
8 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (8)
wychowanie do życia w rodzinie
8 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
historia
8 bSP - Gitner M. (14)
7 13:40-14:25 religia
8 bSP religia - Macek M. (17)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20 fizyka
8 bSP - Szczepanek R. (13)

Nauczyciel Adamiec-Kurcok Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język angielski
5 cSP (7)
język angielski
5 cSP (7)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 język angielski
7 SP (7)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II (7)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. II (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.I (7)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr. II (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I (7)
język angielski
5 cSP (7)
6 12:45-13:30 zajęcia z wychowawcą
3 bG (7)
język angielski
7 SP (7)
język angielski
3 abG j.ang. gr.I (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I (7)
język angielski
7 SP (7)
7 13:40-14:25 język angielski
3 abG j.ang. gr.I (7)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.I (7)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Bartniczek Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Bober Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Buchalik Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Cymorek Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
8 ab SP j. niem. gr I (6)
język niemiecki
8 ab SP j. niem. gr I (7)
2 08:55-09:40 język niemiecki
3 abG j.niem. gr.II (12)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.II (25)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Cyroń Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Dubec Alina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 aSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 cSP (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
5 cSP (9)
wychowanie fizyczne
5 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 aSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 cSP (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
5 aSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 aSP (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
6 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
3 abG wf dz. (sala gimnastyczna)

Nauczyciel Falkiewicz Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gajewska Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
4 bSP (15)
2 08:55-09:40 język polski
4 bSP (17)
język polski
4 aSP (15)
język polski
4 bSP (15)
3 09:50-10:35 język polski
4 aSP (15)
język polski
4 bSP (15)
4 10:45-11:30 język polski
4 aSP (16)
język polski
4 bSP (12)
język polski
4 cSP (8)
5 11:45-12:30 język polski
4 cSP (12)
język polski
4 cSP (8)
6 12:45-13:30 język polski
4 aSP (12)
język polski
4 cSP (11)
język polski
4 aSP (8)
7 13:40-14:25 język polski
4 cSP (11)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gajewska Michalina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gitner Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wiedza o społeczeństwie
3 aG (14)
historia
8 bSP (14)
historia
3 bG (14)
2 08:55-09:40 historia
5 aSP (14)
historia
7 SP (14)
historia
3 aG (14)
historia
5 cSP (14)
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
6 aSP (14)
historia
5 bSP (14)
wiedza o społeczeństwie
8 aSP (14)
historia
8 aSP (14)
4 10:45-11:30 historia
5 cSP (14)
historia
5 aSP (14)
historia
5 bSP (14)
historia i społeczeństwo
6 aSP (14)
5 11:45-12:30 historia i społeczeństwo
6 bSP (14)
historia
8 bSP (14)
wiedza o społeczeństwie
8 bSP (14)
historia i społeczeństwo
6 bSP (14)
6 12:45-13:30 historia
3 aG (14)
historia
3 bG (14)
historia
8 aSP (14)
historia
8 bSP (14)
7 13:40-14:25 zajęcia z wychowawcą
5 bSP (14)
wiedza o społeczeństwie
3 bG (14)
historia
7 SP (14)
wiedza o społeczeństwie
8 aSP (14)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gorzawska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gorzawski Marcin - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
7 SP (16)
matematyka
6 aSP (14)
2 08:55-09:40 matematyka
7 SP (16)
matematyka
7 SP (14)
3 09:50-10:35 matematyka
6 aSP (16)
matematyka
4 aSP (14)
4 10:45-11:30 matematyka
6 aSP (16)
matematyka
4 aSP (14)
matematyka
7 SP (12)
5 11:45-12:30 matematyka
4 aSP (25)
matematyka
4 aSP (13)
6 12:45-13:30 matematyka
6 aSP (17)
7 13:40-14:25 matematyka
6 aSP (17)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gorzawski Mariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 aSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 aSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 aSP (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 aSP (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Grelik Damian - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
3 aG religia (25)
religia
3 aG religia (13)
2 08:55-09:40 religia
5 c SP religia (13)
religia
3 bG religia (25)
religia
4 cSP (13)
3 09:50-10:35 religia
5 a SP religia (13)
religia
5 c SP religia (25)
religia
5 a SP religia (13)
4 10:45-11:30 religia
4 bSP (13)
religia
4 cSP (25)
religia
4 bSP (25)
5 11:45-12:30 religia
3 bG religia (13)
religia
4 aSP (25)
6 12:45-13:30 religia
5 b SP religia (13)
religia
4 aSP (25)
religia
5 b SP religia (25)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Honysz-Dobrowolska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
8 ab SP j.niem gr II (25)
język niemiecki
8 ab SP j.niem gr II (25)
2 08:55-09:40 język niemiecki
3 abG j.niem. gr.I (7)
język niemiecki
3 abG j.niem. gr.I (7)
3 09:50-10:35 język niemiecki
7 SP (25)
język niemiecki
7 SP (7)
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Inglot Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
8 aSP (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-02-27, 2019-03-06, 2019-04-10, 2019-05-29, 2019-06-12,
doradztwo zawodowe
8 bSP (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-03-08, 2019-04-12, 2019-05-31, 2019-06-14,
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20 doradztwo zawodowe
7 SP (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-02-26, 2019-03-05, 2019-04-09, 2019-05-28, 2019-06-11,

Nauczyciel Janas Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Janiszewska Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
6 bSP (11)
2 08:55-09:40 język polski
6 bSP (11)
język polski
6 bSP (11)
język polski
6 bSP (11)
język polski
6 bSP (11)
3 09:50-10:35 język polski
6 bSP (11)
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Kondrot Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
7 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 cSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 cSP (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 cSP (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
5 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 bSP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 SP (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
6 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20 wychowanie fizyczne
3 abG wf ch. (sala gimnastyczna)

Nauczyciel Kordanowska-Pisarek Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
8 bSP (8)
język polski
3 bG (8)
język polski
3 bG (8)
język polski
5 cSP (8)
2 08:55-09:40 język polski
5 cSP (8)
język polski
8 bSP (8)
język polski
5 bSP (8)
język polski
8 bSP (8)
język polski
8 bSP (8)
3 09:50-10:35 historia
4 bSP (8)
język polski
5 cSP (8)
język polski
5 bSP (8)
język polski
5 bSP (8)
język polski
3 bG (8)
4 10:45-11:30 język polski
5 bSP (8)
język polski
5 bSP (8)
język polski
3 bG (8)
5 11:45-12:30 język polski
3 bG (8)
historia
4 aSP (8)
historia
4 cSP (8)
język polski
5 cSP (8)
6 12:45-13:30 język polski
8 bSP (8)
język polski
5 cSP (8)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Krzystała Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
4 cSP (7)
język angielski
4 aSP (7)
język angielski
5 bSP (7)
język angielski
4 bSP (13)
2 08:55-09:40 język angielski
4 aSP (7)
język angielski
4 cSP (6)
język angielski
5 bSP (13)
3 09:50-10:35 język angielski
4 cSP (7)
język angielski
4 aSP (16)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
4 aSP (8)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II (13)
5 11:45-12:30 język angielski
4 bSP (16)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II (15)
6 12:45-13:30 język angielski
5 bSP (16)
język angielski
4 bSP (15)
język angielski
3 abG j.ang. gr.II (15)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II (17)
7 13:40-14:25 język angielski
3 abG j.ang. gr.II (12)
język angielski
6 abSP j.ang. gr.II (13)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Krzyżowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
3 aG (13)
2 08:55-09:40 edukacja dla bezpieczeństwa
3 bG (13)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
8 bSP (6)
4 10:45-11:30 edukacja dla bezpieczeństwa
8 aSP (6)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Lipp-Zgryźniak Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
8 aSP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
6 aSP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
7 SP (12)
biologia
5 bSP (12)
2 08:55-09:40 przyroda
6 aSP (12)
przyroda
6 aSP (12)
przyroda
4 aSP (12)
przyroda
6 bSP (12)
3 09:50-10:35 biologia
5 cSP (12)
przyroda
4 aSP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
3 aG (12)
przyroda
4 cSP (12)
4 10:45-11:30 przyroda
6 bSP (12)
biologia
3 aG (12)
przyroda
6 bSP (12)
przyroda
4 bSP (25)
5 11:45-12:30 przyroda
4 cSP (12)
zajęcia z wychowawcą
4 cSP (12)
przyroda
6 aSP (12)
6 12:45-13:30 wychowanie do życia w rodzinie
8 bSP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
6 bSP (12)
7 13:40-14:25 przyroda
4 bSP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
3 bG (12)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Macek Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 religia
8 aSP religia (7)
religia
6 bSP religia (15)
religia
8 bSP religia (13)
4 10:45-11:30 religia
6 aSP religia (świetlica G)
religia
6 aSP religia (25)
5 11:45-12:30 religia
6 bSP religia (25)
6 12:45-13:30 religia
7 SP religia (12)
religia
8 aSP religia (25)
7 13:40-14:25 religia
8 bSP religia (17)
religia
7 SP religia (25)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Rduch Henryka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
6 bSP (17)
matematyka
4 cSP (17)
2 08:55-09:40 matematyka
4 bSP (10)
matematyka
4 cSP (17)
3 09:50-10:35 matematyka
6 bSP (15)
zajęcia z wychowawcą
4 bSP (17)
matematyka
6 bSP (17)
matematyka
4 bSP (17)
matematyka
6 bSP (12)
4 10:45-11:30 matematyka
4 cSP (17)
matematyka
4 cSP (17)
matematyka
6 bSP (17)
matematyka
5 bSP (17)
matematyka
5 bSP (17)
5 11:45-12:30 matematyka
5 cSP (17)
matematyka
5 bSP (17)
matematyka
4 bSP (17)
matematyka
5 bSP (17)
matematyka
4 bSP (17)
6 12:45-13:30 matematyka
5 cSP (17)
matematyka
5 cSP (17)
7 13:40-14:25 matematyka
5 cSP (17)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Rybka Zbigniew - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia
5 cSP (10)
2 08:55-09:40 geografia
8 aSP (17)
3 09:50-10:35 geografia
8 bSP (13)
geografia
7 SP (7)
4 10:45-11:30 geografia
5 aSP (6)
geografia
3 aG (15)
5 11:45-12:30 geografia
7 SP (12)
geografia
3 bG (15)
6 12:45-13:30 geografia
5 bSP (12)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Szczepanek Rafał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
6 bSP (13)
2 08:55-09:40 biologia
5 aSP (13)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 biologia
8 bSP (13)
biologia
7 SP (13)
fizyka
8 aSP (13)
5 11:45-12:30 fizyka
3 aG (13)
fizyka
3 bG (13)
fizyka
8 bSP (13)
6 12:45-13:30 fizyka
8 aSP (13)
biologia
8 aSP (13)
biologia
7 SP (13)
7 13:40-14:25 fizyka
7 SP (13)
fizyka
7 SP (13)
biologia
3 bG (13)
8 14:35-15:20 fizyka
8 bSP (13)

Nauczyciel Tekień Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wencel Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
5 aSP (17)
matematyka
5 aSP (17)
2 08:55-09:40 matematyka
5 aSP (17)
3 09:50-10:35 matematyka
5 aSP (17)
matematyka
5 aSP (17)
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wesołek Dariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 świetlica
świetlica
2 08:55-09:40 technika
3 aG (25)
informatyka
8 aSP (25)
zajęcia z wychowawcą
6 aSP (6)
3 09:50-10:35 technika
3 bG (25)
informatyka
8 bSP (25)
technika
5 bSP (6)
4 10:45-11:30 technika
4 bSP (25)
informatyka
4 aSP (6)
informatyka
5 cSP (6)
technika
6 bSP (6)
5 11:45-12:30 technika
6 aSP (6)
informatyka
6 aSP (6)
edukacja informatyczna
1c (6)
informatyka
4 bSP (6)
informatyka
7 SP (6)
6 12:45-13:30 technika
5 aSP (6)
informatyka
4 cSP (6)
technika
4 cSP (6)
informatyka
5 aSP (6)
technika
5 cSP (6)
7 13:40-14:25 informatyka
5 bSP (6)
technika
4 aSP (6)
informatyka
6 bSP (6)
świetlica
8 14:35-15:20 świetlica
świetlica

Nauczyciel Winkler Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wistuba Wiesława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
3 bG (10)
chemia
7 SP (10)
2 08:55-09:40 matematyka
8 bSP (10)
matematyka
8 bSP (10)
matematyka
8 aSP (10)
chemia
8 aSP (10)
3 09:50-10:35 matematyka
3 aG (10)
matematyka
8 bSP (10)
matematyka
3 bG (10)
chemia
8 aSP (10)
matematyka
3 aG (10)
4 10:45-11:30 chemia
3 bG (10)
matematyka
3 bG (10)
chemia
3 bG (10)
matematyka
8 bSP (10)
zajęcia z wychowawcą
8 bSP (10)
5 11:45-12:30 chemia
7 SP (10)
matematyka
3 aG (10)
matematyka
8 aSP (10)
matematyka
3 aG (10)
matematyka
3 bG (10)
6 12:45-13:30 chemia
8 bSP (10)
chemia
8 bSP (10)
matematyka
3 aG (10)
matematyka
8 aSP (10)
7 13:40-14:25 matematyka
8 aSP (10)
chemia
3 aG (10)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wyleżoł Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
5 aSP (11)
język polski
6 aSP (11)
język polski
8 aSP (11)
2 08:55-09:40 język polski
8 aSP (15)
język polski
6 aSP (15)
język polski
5 aSP (15)
język polski
7 SP (11)
3 09:50-10:35 język polski
7 SP (11)
język polski
8 aSP (15)
język polski
7 SP (11)
język polski
6 aSP (11)
język polski
6 aSP (11)
4 10:45-11:30 język polski
3 aG (11)
język polski
7 SP (11)
język polski
3 aG (11)
język polski
7 SP (11)
język polski
8 aSP (11)
5 11:45-12:30 język polski
5 aSP (11)
język polski
5 aSP (11)
język polski
8 aSP (11)
język polski
5 aSP (11)
6 12:45-13:30 język polski
3 aG (11)
język polski
6 aSP (11)
język polski
3 aG (11)
7 13:40-14:25 język polski
3 aG (11)
język polski
6 aSP (11)
zajęcia z wychowawcą
3 aG (11)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wyleżoł-Mołdrzyk Mirosława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 plastyka
4 bSP (16)
plastyka
7 SP (16)
plastyka
5 bSP (16)
muzyka
6 bSP (16)
2 08:55-09:40 plastyka
4 cSP (16)
muzyka
4 cSP (16)
muzyka
5 bSP (16)
muzyka
5 aSP (16)
3 09:50-10:35 plastyka
4 aSP (16)
plastyka
6 aSP (16)
muzyka
4 bSP (7)
muzyka
5 cSP (16)
4 10:45-11:30 plastyka
6 bSP (16)
muzyka
6 aSP (16)
muzyka
4 aSP (16)
5 11:45-12:30 plastyka
5 cSP (16)
zajęcia artystyczne
3 aG (16)
muzyka
7 SP (16)
muzyka
3 aG (16)
6 12:45-13:30 zajęcia artystyczne
3 bG (16)
muzyka
3 bG (16)
7 13:40-14:25 plastyka
5 aSP (16)
zajęcia z wychowawcą
7 SP (16)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Zgoll-Rybka Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 język angielski
5 aSP (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. I (15)
język angielski
8 abSP j.ang. gr. I (15)
język angielski
5 aSP (15)
5 11:45-12:30 język angielski
8 abSP j.ang. gr. I (15)
zajęcia z wychowawcą
8 aSP (15)
język angielski
5 aSP (14)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Dziennik nauczania zintegrowanego Ia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Buchalik M. (6)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
religia
Macek M. (5)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Buchalik M. (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Buchalik M. (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
religia
Macek M. (5)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Buchalik M. (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)

Dziennik nauczania zintegrowanego Ib - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
08:55-09:40
edukacja informatyczna
Gajewska M. (6)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Gajewska M. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (6)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
11:45-12:30
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (2)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Gajewska M. (sala gimnastyczna)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
10:45-11:30
religia
Macek M. (2)
11:45-12:30
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (2)
08:00-08:45
religia
Macek M. (2)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gajewska M. (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska M. (2)

Dziennik nauczania zintegrowanego Ic - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
11:45-12:30
język angielski
Krzystała J. (1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
język angielski
Krzystała J. (1)
10:45-11:30
edukacja muzyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (1)
11:45-12:30
edukacja informatyczna
Wesołek D. (6)
12:45-13:30
religia
Macek M. (1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gajewska E. (1)
08:55-09:40
religia
Macek M. (1)
09:50-10:35
edukacja plastyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (1)

Dziennik nauczania zintegrowanego IIa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
język angielski
Krzystała J. (4)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
religia
Macek M. (4)
10:45-11:30
język angielski
Krzystała J. (4)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:55-09:40
edukacja informatyczna
Bober K. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
religia
Macek M. (4)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Bober K. (sala gimnastyczna)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Bober K. (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Bober K. (sala korekcyjna)

Dziennik nauczania zintegrowanego IIb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Zgoll-Rybka A. (6)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
religia
Macek M. (9)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
język angielski
Zgoll-Rybka A. (9)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:00-08:45
język angielski
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
religia
Macek M. (9)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)

Dziennik nauczania zintegrowanego III - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-10:35
język angielski
Krzystała J. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:00-08:45
religia
Grelik D. (3)
08:55-09:40
język angielski
Krzystała J. (3)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
edukacja informatyczna
Janas K. (6)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
religia
Grelik D. (3)
12:45-13:30
wychowanie fizyczne
Janas K. (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)