Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 SP » 5 bSP » 5 cSP » 6 aSP » 6 bSP » 7 aSP » 7 bSP » 8 SP

Plany nauczycieli

» Adamiec-Kurcok K. » Bartniczek I. » Bober K. » Buchalik M. » Cyroń I. » Dubec A. » Falkiewicz K. » Gierlich K. » Gitner M. » Gorzawska A. » Gorzawski Marcin » Gorzawski Mariusz » Honysz-Dobrowolska A. » Inglot E. » Janas K. » Janiszewska . » Kondrot J. » Kordanowska-Pisarek A. » Krzystała J. » Krzyżowska A. » ks. Wala C. » Lipp-Zgryźniak I. » Ożga A. » Rybka Z. » Salamon E. » s.Wirginia Soremska M. » Szczepanek R. » Tekień M. » Wencel J. » Wesołek D. » Winkler J. » Wistuba W. » Wyleżoł B. » Wyleżoł-Mołdrzyk M. » Zgoll-Rybka A.

Plany różnych dzienników

» Dziennik lekcyjny klasy Ia » Dziennik lekcyjny klasy Ib » Dziennik lekcyjny klasy IIa » Dziennik lekcyjny klasy IIb » Dziennik lekcyjny klasy IIc » Dziennik lekcyjny klasy IIIa » Dziennik lekcyjny klasy IIIb

Klasa 4 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 plastyka
4 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język angielski
4 SP - Krzystała J. (13)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
4 SP - Krzystała J. (13)
matematyka
4 SP - Wistuba W. (15)
religia
4 4 religia - s.Wirginia Soremska M. (16)
3 09:50-10:35 język angielski
4 SP - Krzystała J. (15)
wychowanie fizyczne
4 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
4 SP - Wistuba W. (10)
przyroda
4 SP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
4 10:45-11:30 muzyka
4 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język polski
4 SP - Wyleżoł B. (11)
język polski
4 SP - Wyleżoł B. (11)
wychowanie fizyczne
4 SP - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
4 SP - Wyleżoł B. (11)
5 11:45-12:30 technika
4 SP - Wesołek D. (6)
język polski
4 SP - Wyleżoł B. (11)
religia
4 4 religia - s.Wirginia Soremska M. (8)
historia
4 SP - Gitner M. (14)
język polski
4 SP - Wyleżoł B. (11)
6 12:45-13:30 matematyka
4 SP - Wistuba W. (10)
przyroda
4 SP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
zajęcia z wychowawcą
4 SP - Wyleżoł B. (11)
7 13:40-14:25 informatyka
4 SP - Wesołek D. (6)
matematyka
4 SP - Wistuba W. (10)
8 14:35-15:20

Klasa 5 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
5 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
biologia
5 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
2 08:55-09:40 historia
5 bSP - Gitner M. (14)
technika
5 bSP - Wesołek D. (17)
matematyka
5 bSP - Wistuba W. (10)
informatyka
5 5b informatyka gr. I - Wesołek D. (6)
matematyka
5 bSP - Wistuba W. (10)
3 09:50-10:35 język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (10)
język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (10)
język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
religia
5 5b religia - s.Wirginia Soremska M. (10)
język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
4 10:45-11:30 język polski
5 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (17)
matematyka
5 bSP - Wistuba W. (10)
geografia
5 bSP - Rybka Z. (14)
język angielski
5 5b j.ang. gr. I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
5 5b j.ang. gr. II - Krzystała J. (15)
język angielski
5 5b j.ang. gr. I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
5 5b j.ang. gr. II - Krzystała J. (13)
5 11:45-12:30 matematyka
5 bSP - Wistuba W. (10)
historia
5 bSP - Gitner M. (14)
zajęcia z wychowawcą
5 bSP - Krzystała J. (10)
muzyka
5 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
informatyka
5 5b informatyka gr. II - Wesołek D. (6)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
religia
5 5b religia - s.Wirginia Soremska M. (16)
wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
5 5b j.ang. gr. I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
5 5b j.ang. gr. II - Krzystała J. (13)
plastyka
5 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
8 14:35-15:20

Klasa 5 cSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (10)
matematyka
5 cSP - Wistuba W. (10)
język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (14)
2 08:55-09:40 język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (10)
plastyka
5 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
wychowanie fizyczne
5 5c wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
język angielski
5 5c j.ang gr. I - Krzystała J. (13)
język angielski
5 5c j.ang gr. II - Adamiec-Kurcok K. (8)
3 09:50-10:35 historia
5 cSP - Gitner M. (14)
historia
5 cSP - Gitner M. (14)
religia
5 5c religia - s.Wirginia Soremska M. (17)
język polski
5 cSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
muzyka
5 cSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
5 5c wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
5 cSP - Wistuba W. (10)
zajęcia z wychowawcą
5 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
matematyka
5 cSP - Wistuba W. (10)
5 11:45-12:30 język angielski
5 5c j.ang gr. I - Krzystała J. (12)
język angielski
5 5c j.ang gr. II - Adamiec-Kurcok K. (8)
biologia
5 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
matematyka
5 cSP - Wistuba W. (17)
geografia
5 cSP - Rybka Z. (10)
wychowanie fizyczne
5 5c wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 informatyka
5 5c informatyka gr I - Wesołek D. (6)
język angielski
5 5c j.ang gr. I - Krzystała J. (13)
język angielski
5 5c j.ang gr. II - Adamiec-Kurcok K. (8)
technika
5 cSP - Wesołek D. (17)
wychowanie do życia w rodzinie
5 cSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
7 13:40-14:25 religia
5 5c religia - s.Wirginia Soremska M. (16)
informatyka
5 5c informatyka gr II - Wesołek D. (6)
8 14:35-15:20

Klasa 6 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
6 aSP - Wencel J. (17)
matematyka
6 aSP - Wencel J. (17)
informatyka
6 6 a inform. gr II - Wesołek D. (6)
2 08:55-09:40 muzyka
6 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
wychowanie fizyczne
6 6a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 aSP - Wencel J. (17)
religia
6 a SP religia - ks. Wala C. (11)
matematyka
6 aSP - Wencel J. (17)
3 09:50-10:35 technika
6 aSP - Wesołek D. (17)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
religia
6 a SP religia - ks. Wala C. (14)
geografia
6 aSP - Rybka Z. (11)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
4 10:45-11:30 biologia
6 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
zajęcia z wychowawcą
6 aSP - Wencel J. (17)
wychowanie fizyczne
6 6a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
historia
6 aSP - Gitner M. (14)
historia
6 aSP - Gitner M. (14)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
6 6a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
6 6a j.ang gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
6 6a j.ang. gr. II - Krzystała J. (13)
wychowanie fizyczne
6 6a wf ch - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf dz - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
wychowanie do życia w rodzinie
6 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
6 12:45-13:30 język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
informatyka
6 6 a inform. gr. I - Wesołek D. (6)
plastyka
6 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język angielski
6 6a j.ang gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
6 6a j.ang. gr. II - Krzystała J. (8)
7 13:40-14:25 język angielski
6 6a j.ang gr. I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
6 6a j.ang. gr. II - Krzystała J. (12)
język polski
6 aSP - Wyleżoł B. (11)
8 14:35-15:20

Klasa 6 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (10)
plastyka
6 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
geografia
6 bSP - Rybka Z. (17)
2 08:55-09:40 biologia
6 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (10)
wychowanie do życia w rodzinie
6 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
zajęcia z wychowawcą
6 bSP - Gitner M. (14)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
technika
6 bSP - Wesołek D. (17)
matematyka
6 bSP - Wistuba W. (10)
historia
6 bSP - Gitner M. (14)
matematyka
6 bSP - Wistuba W. (10)
4 10:45-11:30 matematyka
6 bSP - Wistuba W. (10)
język angielski
6 6b j.ang. gr I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
6 6b j.ang. gr. II - Krzystała J. (13)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
religia
6 b SP religia - s.Wirginia Soremska M. (16)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
5 11:45-12:30 historia
6 bSP - Gitner M. (14)
muzyka
6 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język polski
6 bSP - Kordanowska-Pisarek A. (12)
wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
religia
6 b SP religia - s.Wirginia Soremska M. (17)
6 12:45-13:30 język angielski
6 6b j.ang. gr I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
6 6b j.ang. gr. II - Krzystała J. (12)
wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język angielski
6 6b j.ang. gr I - Zgoll-Rybka A. (15)
język angielski
6 6b j.ang. gr. II - Krzystała J. (8)
wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
informatyka
6 6b inform. gr II - Wesołek D. (6)
7 13:40-14:25 informatyka
6 6b inform. gr I - Wesołek D. (6)
matematyka
6 bSP - Wistuba W. (10)
8 14:35-15:20

Klasa 7 aSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
7 aSP - Inglot E. (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-09-16, 2019-10-07, 2019-11-18, 2019-12-09,
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
informatyka
7 aSP - Wesołek D. (6)
matematyka
7 aSP - Gorzawski Marcin (16)
historia
7 aSP - Gitner M. (14)
język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (11)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
7 aSP - Wesołek D. (6)
język niemiecki
7 aSP - Honysz-Dobrowolska A. (12)
język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (11)
geografia
7 aSP - Rybka Z. (8)
biologia
7 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
3 09:50-10:35 język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (11)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (11)
religia
7 aSP religia - ks. Wala C. (13)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
4 10:45-11:30 język polski
7 aSP - Wyleżoł B. (11)
plastyka
7 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (17)
matematyka
7 aSP - Gorzawski Marcin (17)
język niemiecki
7 aSP - Honysz-Dobrowolska A. (15)
5 11:45-12:30 muzyka
7 aSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
geografia
7 aSP - Rybka Z. (15)
matematyka
7 aSP - Gorzawski Marcin (17)
matematyka
7 aSP - Gorzawski Marcin (16)
6 12:45-13:30 fizyka
7 aSP - Szczepanek R. (13)
historia
7 aSP - Gitner M. (14)
chemia
7 aSP - Wistuba W. (10)
fizyka
7 aSP - Szczepanek R. (13)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 chemia
7 aSP - Wistuba W. (10)
biologia
7 aSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
religia
7 aSP religia - ks. Wala C. (15)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20

Klasa 7 bSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
7 bSP - Inglot E. (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-09-17, 2019-10-08, 2019-11-12, 2019-12-10,
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
język polski
7 bSP - Janiszewska . (11)
język polski
7 bSP - Janiszewska . (11)
język polski
7 bSP - Janiszewska . (11)
muzyka
7 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
2 08:55-09:40 matematyka
7 bSP - Wencel J. (17)
język polski
7 bSP - Janiszewska . (11)
język niemiecki
7 bSP - Ożga A. (14)
matematyka
7 bSP - Wencel J. (17)
język polski
7 bSP - Janiszewska . (11)
3 09:50-10:35 biologia
7 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
geografia
7 bSP - Rybka Z. (13)
matematyka
7 bSP - Wencel J. (17)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (13)
4 10:45-11:30 historia
7 bSP - Gitner M. (14)
biologia
7 bSP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.I - Adamiec-Kurcok K. (8)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II - Krzystała J. (17)
chemia
7 bSP - Wistuba W. (10)
matematyka
7 bSP - Wencel J. (17)
5 11:45-12:30 fizyka
7 bSP - Szczepanek R. (13)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
religia
7 bSP religia - ks. Wala C. (13)
religia
7 bSP religia - ks. Wala C. (13)
język niemiecki
7 bSP - Ożga A. (13)
6 12:45-13:30 plastyka
7 bSP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
chemia
7 bSP - Wistuba W. (10)
fizyka
7 bSP - Szczepanek R. (13)
geografia
7 bSP - Rybka Z. (10)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 zajęcia z wychowawcą
7 bSP - Szczepanek R. (13)
historia
7 bSP - Gitner M. (14)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. - Dubec A. (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20 informatyka
7 bSP - Wesołek D. (25)

Klasa 8 SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
8 SP - Inglot E. (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-09-23, 2019-11-25, 2019-12-16,
doradztwo zawodowe
8 SP - Inglot E. (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-10-15,
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
8 SP - Krzyżowska A. (11)
język niemiecki
8 SP - Honysz-Dobrowolska A. (12)
wychowanie fizyczne
8 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
religia
8 SP religia - ks. Wala C. (13)
chemia
8 SP - Wistuba W. (10)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
8 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
język angielski
8 SP - Adamiec-Kurcok K. (8)
matematyka
8 SP - Gorzawski Marcin (16)
matematyka
8 SP - Gorzawski Marcin (16)
język polski
8 SP - Wyleżoł B. (14)
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
8 SP - Wyleżoł-Mołdrzyk M. (16)
wychowanie fizyczne
8 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
matematyka
8 SP - Gorzawski Marcin (16)
matematyka
8 SP - Gorzawski Marcin (16)
język niemiecki
8 SP - Honysz-Dobrowolska A. (15)
4 10:45-11:30 fizyka
8 SP - Szczepanek R. (13)
wiedza o społeczeństwie
8 SP - Gitner M. (14)
religia
8 SP religia - ks. Wala C. (15)
geografia
8 SP - Rybka Z. (11)
wychowanie fizyczne
8 SP - Kondrot J. (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 język polski
8 SP - Wyleżoł B. (11)
chemia
8 SP - Wistuba W. (10)
język polski
8 SP - Wyleżoł B. (11)
biologia
8 SP - Lipp-Zgryźniak I. (12)
wiedza o społeczeństwie
8 SP - Gitner M. (14)
6 12:45-13:30 język angielski
8 SP - Adamiec-Kurcok K. (8)
język polski
8 SP - Wyleżoł B. (11)
historia
8 SP - Gitner M. (14)
język angielski
8 SP - Adamiec-Kurcok K. (8)
7 13:40-14:25 historia
8 SP - Gitner M. (14)
język polski
8 SP - Wyleżoł B. (11)
fizyka
8 SP - Szczepanek R. (13)
8 14:35-15:20 informatyka
8 SP - Wesołek D. (25)

Nauczyciel Adamiec-Kurcok Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język angielski
8 SP (8)
język angielski
5 5c j.ang gr. II (8)
3 09:50-10:35 język angielski
7 abSP j.ang. gr.I (8)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.I (8)
4 10:45-11:30 język angielski
7 abSP j.ang. gr.I (8)
język angielski
5 5b j.ang. gr. I (8)
język angielski
5 5b j.ang. gr. I (8)
5 11:45-12:30 język angielski
5 5c j.ang gr. II (8)
6 12:45-13:30 język angielski
8 SP (8)
język angielski
5 5c j.ang gr. II (8)
język angielski
8 SP (8)
7 13:40-14:25 język angielski
5 5b j.ang. gr. I (8)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Bartniczek Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Bober Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Buchalik Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Cyroń Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Dubec Alina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf dz (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 SP (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
5 5c wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
4 SP (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
6 6a wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf dz (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf dz (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
5 5b wf dz. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf dz. (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Falkiewicz Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gierlich Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gitner Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia
7 aSP (14)
2 08:55-09:40 historia
5 bSP (14)
zajęcia z wychowawcą
6 bSP (14)
3 09:50-10:35 historia
5 cSP (14)
historia
5 cSP (14)
historia
6 bSP (14)
4 10:45-11:30 historia
7 bSP (14)
wiedza o społeczeństwie
8 SP (14)
historia
6 aSP (14)
historia
6 aSP (14)
5 11:45-12:30 historia
6 bSP (14)
historia
5 bSP (14)
historia
4 SP (14)
wiedza o społeczeństwie
8 SP (14)
6 12:45-13:30 historia
7 aSP (14)
historia
8 SP (14)
7 13:40-14:25 historia
8 SP (14)
historia
7 bSP (14)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gorzawska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gorzawski Marcin - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
7 aSP (16)
2 08:55-09:40 matematyka
8 SP (16)
matematyka
8 SP (16)
3 09:50-10:35 matematyka
8 SP (16)
matematyka
8 SP (16)
4 10:45-11:30 matematyka
7 aSP (17)
5 11:45-12:30 matematyka
7 aSP (17)
matematyka
7 aSP (16)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Gorzawski Mariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Honysz-Dobrowolska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki
8 SP (12)
2 08:55-09:40 język niemiecki
7 aSP (12)
3 09:50-10:35 język niemiecki
8 SP (15)
4 10:45-11:30 język niemiecki
7 aSP (15)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Inglot Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 doradztwo zawodowe
7 aSP (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-09-16, 2019-10-07, 2019-11-18, 2019-12-09,
doradztwo zawodowe
8 SP (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-09-23, 2019-11-25, 2019-12-16,
doradztwo zawodowe
7 bSP (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-09-17, 2019-10-08, 2019-11-12, 2019-12-10,
doradztwo zawodowe
8 SP (11) Lekcja zapisana dla dni: 2019-10-15,
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Janas Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Janiszewska Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
7 bSP (11)
język polski
7 bSP (11)
język polski
7 bSP (11)
2 08:55-09:40 język polski
7 bSP (11)
język polski
7 bSP (11)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Kondrot Jacek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 SP (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
8 SP (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf ch (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 SP (sala gimnastyczna)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
5 5c wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 SP (sala gimnastyczna)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
6 6a wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6a wf ch (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5c wf ch (sala gimnastyczna)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
6 6b wf chł. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
5 5b wf ch. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
7 abSP wf ch. (sala gimnastyczna)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Kordanowska-Pisarek Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
6 bSP (10)
język polski
5 cSP (10)
język polski
5 cSP (14)
2 08:55-09:40 język polski
5 cSP (10)
język polski
6 bSP (10)
język polski
5 cSP (12)
3 09:50-10:35 język polski
5 bSP (10)
język polski
5 bSP (10)
język polski
5 bSP (12)
język polski
5 cSP (12)
język polski
5 bSP (14)
4 10:45-11:30 język polski
5 bSP (17)
język polski
6 bSP (12)
język polski
6 bSP (12)
5 11:45-12:30 język polski
6 bSP (12)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Krzystała Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski
4 SP (13)
2 08:55-09:40 język angielski
4 SP (13)
język angielski
5 5c j.ang gr. I (13)
3 09:50-10:35 język angielski
4 SP (15)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II (13)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II (13)
4 10:45-11:30 język angielski
6 6b j.ang. gr. II (13)
język angielski
7 abSP j.ang. gr.II (17)
język angielski
5 5b j.ang. gr. II (15)
język angielski
5 5b j.ang. gr. II (13)
5 11:45-12:30 język angielski
5 5c j.ang gr. I (12)
język angielski
6 6a j.ang. gr. II (13)
zajęcia z wychowawcą
5 bSP (10)
6 12:45-13:30 język angielski
6 6b j.ang. gr. II (12)
język angielski
5 5c j.ang gr. I (13)
język angielski
6 6b j.ang. gr. II (8)
język angielski
6 6a j.ang. gr. II (8)
7 13:40-14:25 język angielski
6 6a j.ang. gr. II (12)
język angielski
5 5b j.ang. gr. II (13)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Krzyżowska Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
8 SP (11)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel ks. Wala Cezariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 religia
8 SP religia (13)
2 08:55-09:40 religia
6 a SP religia (11)
3 09:50-10:35 religia
6 a SP religia (14)
religia
7 aSP religia (13)
4 10:45-11:30 religia
8 SP religia (15)
5 11:45-12:30 religia
7 bSP religia (13)
religia
7 bSP religia (13)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25 religia
7 aSP religia (15)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Lipp-Zgryźniak Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
5 bSP (12)
biologia
5 bSP (12)
2 08:55-09:40 biologia
6 bSP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
6 bSP (12)
biologia
7 aSP (12)
3 09:50-10:35 biologia
7 bSP (12)
przyroda
4 SP (12)
4 10:45-11:30 biologia
6 aSP (12)
biologia
7 bSP (12)
zajęcia z wychowawcą
5 cSP (12)
5 11:45-12:30 biologia
5 cSP (12)
biologia
8 SP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
6 aSP (12)
6 12:45-13:30 przyroda
4 SP (12)
wychowanie do życia w rodzinie
5 cSP (12)
7 13:40-14:25 biologia
7 aSP (12)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Ożga Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język niemiecki
7 bSP (14)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30 język niemiecki
7 bSP (13)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Rybka Zbigniew - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 geografia
6 bSP (17)
2 08:55-09:40 geografia
7 aSP (8)
3 09:50-10:35 geografia
7 bSP (13)
geografia
6 aSP (11)
4 10:45-11:30 geografia
5 bSP (14)
geografia
8 SP (11)
5 11:45-12:30 geografia
7 aSP (15)
geografia
5 cSP (10)
6 12:45-13:30 geografia
7 bSP (10)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Salamon Ewa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel s.Wirginia Soremska Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 religia
4 4 religia (16)
3 09:50-10:35 religia
5 5c religia (17)
religia
5 5b religia (10)
4 10:45-11:30 religia
6 b SP religia (16)
5 11:45-12:30 religia
4 4 religia (8)
religia
6 b SP religia (17)
6 12:45-13:30 religia
5 5b religia (16)
7 13:40-14:25 religia
5 5c religia (16)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Szczepanek Rafał - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 fizyka
8 SP (13)
5 11:45-12:30 fizyka
7 bSP (13)
6 12:45-13:30 fizyka
7 aSP (13)
fizyka
7 bSP (13)
fizyka
7 aSP (13)
7 13:40-14:25 zajęcia z wychowawcą
7 bSP (13)
fizyka
8 SP (13)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Tekień Maria - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wencel Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
6 aSP (17)
matematyka
6 aSP (17)
2 08:55-09:40 matematyka
7 bSP (17)
matematyka
6 aSP (17)
matematyka
7 bSP (17)
matematyka
6 aSP (17)
3 09:50-10:35 matematyka
7 bSP (17)
4 10:45-11:30 zajęcia z wychowawcą
6 aSP (17)
matematyka
7 bSP (17)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wesołek Dariusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 informatyka
7a (6)
informatyka
6a gr. II (6)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
7a (6)
technika
5b (17)
informatyka
5b gr. I (6)
3 09:50-10:35 technika
6a (17)
technika
6b (17)
4 10:45-11:30 edukacja informatyczna
3a (6)
5 11:45-12:30 technika
4 (6)
edukacja informatyczna
2b (6)
informatyka
5b gr. II (6)
6 12:45-13:30 informatyka
5c gr. I (6)
informatyka
6a gr. I (6)
technika
5c (17)
informatyka
6b gr. II (6)
7 13:40-14:25 informatyka
6b gr. I (6)
informatyka
4 SP (6)
informatyka
5c gr. II (6)
8 14:35-15:20 informatyka
7b (25)
informatyka
8 (25)

Nauczyciel Winkler Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wistuba Wiesława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
5 cSP (10)
chemia
8 SP (10)
2 08:55-09:40 matematyka
5 bSP (10)
matematyka
4 SP (15)
matematyka
5 bSP (10)
3 09:50-10:35 matematyka
6 bSP (10)
matematyka
4 SP (10)
matematyka
6 bSP (10)
4 10:45-11:30 matematyka
6 bSP (10)
matematyka
5 bSP (10)
matematyka
5 cSP (10)
chemia
7 bSP (10)
matematyka
5 cSP (10)
5 11:45-12:30 matematyka
5 bSP (10)
chemia
8 SP (10)
matematyka
5 cSP (17)
6 12:45-13:30 matematyka
4 SP (10)
chemia
7 bSP (10)
chemia
7 aSP (10)
7 13:40-14:25 chemia
7 aSP (10)
matematyka
6 bSP (10)
matematyka
4 SP (10)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wyleżoł Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
7 aSP (11)
2 08:55-09:40 język polski
7 aSP (11)
język polski
8 SP (14)
3 09:50-10:35 język polski
7 aSP (11)
język polski
6 aSP (11)
język polski
7 aSP (11)
język polski
6 aSP (11)
4 10:45-11:30 język polski
7 aSP (11)
język polski
4 SP (11)
język polski
4 SP (11)
język polski
4 SP (11)
5 11:45-12:30 język polski
8 SP (11)
język polski
4 SP (11)
język polski
8 SP (11)
język polski
6 aSP (11)
język polski
4 SP (11)
6 12:45-13:30 język polski
6 aSP (11)
język polski
8 SP (11)
zajęcia z wychowawcą
4 SP (11)
7 13:40-14:25 język polski
8 SP (11)
język polski
6 aSP (11)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Wyleżoł-Mołdrzyk Mirosława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 plastyka
4 SP (16)
plastyka
6 bSP (16)
muzyka
7 bSP (16)
2 08:55-09:40 muzyka
6 aSP (16)
plastyka
5 cSP (16)
3 09:50-10:35 zajęcia z wychowawcą
8 SP (16)
muzyka
5 cSP (16)
4 10:45-11:30 muzyka
4 SP (16)
plastyka
7 aSP (16)
5 11:45-12:30 muzyka
7 aSP (16)
muzyka
6 bSP (16)
muzyka
5 bSP (16)
6 12:45-13:30 plastyka
7 bSP (16)
plastyka
6 aSP (16)
7 13:40-14:25 plastyka
5 bSP (16)
8 14:35-15:20

Nauczyciel Zgoll-Rybka Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 język angielski
6 6b j.ang. gr I (15)
5 11:45-12:30 język angielski
6 6a j.ang gr. I (15)
6 12:45-13:30 język angielski
6 6b j.ang. gr I (15)
język angielski
6 6b j.ang. gr I (15)
język angielski
6 6a j.ang gr. I (15)
7 13:40-14:25 język angielski
6 6a j.ang gr. I (15)
8 14:35-15:20

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy Ia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Janas K. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
religia
s.Wirginia Soremska M. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Janas K. (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
edukacja informatyczna
Janas K. (6)
08:00-08:45
religia
s.Wirginia Soremska M. (3)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
język angielski
Krzystała J. (3)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Janas K. (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Janas K. (3)
11:45-12:30
język angielski
Krzystała J. (3)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy Ib - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:45-11:30
język angielski
Krzystała J. (7)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:45-11:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (7)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
edukacja informatyczna
Gierlich K. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Gierlich K. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
09:50-10:35
język angielski
Krzystała J. (7)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Gierlich K. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (7)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gierlich K. (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gierlich K. (7)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy IIa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Buchalik M. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Buchalik M. (sala gimnastyczna)
11:45-12:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (5)
09:50-10:35
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Buchalik M. (sala gimnastyczna)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
09:50-10:35
religia
s.Wirginia Soremska M. (5)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Buchalik M. (5)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy IIb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-10:35
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (2)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
11:45-12:30
edukacja informatyczna
Wesołek D. (6)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (2)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
08:55-09:40
religia
s.Wirginia Soremska M. (2)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
edukacja plastyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (2)
11:45-12:30
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Kondrot J. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (2)
11:45-12:30
edukacja muzyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (2)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy IIc - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
11:45-12:30
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (1)
08:55-09:40
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (1)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Salamon E. (6)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Salamon E. (sala gimnastyczna)
12:45-13:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Salamon E. (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Salamon E. (1)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Salamon E. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
religia
s.Wirginia Soremska M. (1)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy IIIa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:00-08:45
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (4)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Wesołek D. (6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:55-09:40
religia
ks. Wala C. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
12:45-13:30
religia
ks. Wala C. (4)
08:55-09:40
edukacja plastyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (4)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Bober K. (4)
10:45-11:30
edukacja muzyczna
Wyleżoł-Mołdrzyk M. (4)
11:45-12:30
język angielski
Adamiec-Kurcok K. (4)

Dziennik Dziennik lekcyjny klasy IIIb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
język angielski
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Zgoll-Rybka A. (6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
12:45-13:30
religia
ks. Wala C. (9)
08:00-08:45
język angielski
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Gorzawski Mariusz (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
religia
ks. Wala C. (9)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Zgoll-Rybka A. (9)