Pragnę Państwa poinformować, iż w dniach 10, 11, 12 kwietnia 2019r. zostanie przeprowadzony w naszej szkole egzamin gimnazjalny, natomiast w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019r. odbędzie się egzamin po klasie ósmej. 

Egzaminy rozpoczynają się zawsze o godz. 9.00. Autobus z Palowic będzie odjeżdżał o godz. 8.00 (każdego dnia z pierwszego przystanku). 

Uczniowie zostali przeszkoleni, w związku z tym  mam nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z obowiązującymi procedurami. Życzymy uczniom powodzenia, zdobycia jak najlepszych wyników. Rodzicom zaś spokoju i wiary w sukces swoich dzieci.

W dniach egzaminu pozostali uczniowie naszej szkoły mają dni wolne. Świetlica pracuje od 7.00 – 16.00. Ze względu na trwający strajk i ograniczone możliwości kadrowe, proszę o korzystanie z zajęć świetlicowych tylko w wyjątkowej sytuacji.

Wszystkim Rodzicom dziękuję za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.

Z poważaniem Krystyna Janiszewska